Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • slajd_06
  • slajd_05
  • Slajd_01
  • Slajd_02
  • slajd_04
  • Slajd_03
Reklama

Dzieci z szkółki Level Sport i klubu Wisła Strumień na obozie w Istebnej

Email Drukuj

 

W dniach 9-15.07.2018 r. odbył się letni obóz piłkarsko-wypoczynkowy szkółki Level Sport i klubu LKS "Wisła" Strumień w Istebnej...
Prawie 50-cio osobowa grupa dzieci i młodzieży ze Strumienia i Gminy Strumień w wieku od 8 do 18lat prócz wymagający treningów piłkarskich, rozwijała swoją sprawność ogólną podczas uprawniania innych dyscyplin sportowych takich jak piłka siatkowa, koszykówka, badminton itd. W chwilach odpoczynku od piłki nożnej obozowicze korzystali z takich atrakcji jak paintballowy tor przeszkód, park linowy, marsz na orientację, team building, odnowa biologiczna, aquapark czy wieczorne grillowanie z rodzicami. Aktywność fizyczną przeplatały zajęcia świetlicowe skupione na integracji uczestników oraz rozwijaniu twórczości i kreatywności dzieci.
Plan obozu został wypełniony w 100% dzięki pięknej pogodzie. Zauważono znaczne postępy dzieci i młodzieży w piłkarskich działaniach indywidualnych i grupowych oraz, co najbardziej cieszy trenerów-wychowawców cała grupa bardzo sie ze sobą zżyła i zintegrowała. Na zakończenie wszyscy obozowicze otrzymali praktyczne bidony oraz pamiątkowe worki na buty i koszulki.
Organizatorzy obozu dziękują wszystkim dzieciom za uczestnictwo, a ich rodzicom za wsparcie. Do zobaczenia na następnym obozie.

Podziel się ze znajomymi:

Dodaj do Facebooka! Podziel sie na Opublikuj na Twitterze! Wykop ten artykuł Podziel się na Gronie! Pochwal się na Naszej-Klasie!Ustaw status gg

Damsoft Wędkarstwo-śląsk